• White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

Chceš s námi o letních prázdninách zažít týden plný zábavy, sportů, hudby, šílených her a večerních programů s křesťanskou tématikou, na které budeš vzpomínat celý rok? Ale hlavně, chceš se za týden naučit anglicky líp než za celý rok a poznat plno nových přátel nejen z ČR, ale i USA?

TAK S NÁMI POJEĎ NA ENGLISH CAMP!

SNÍDANĚ - BREAKFAST
VYUČOVÁNÍ ANGLIČTINY - ENGLISH CLASSES
Studenti jsou rozděleni do skupin dle úrovně znalosti angličtiny. Rodilí mluvčí vedou výuku zábavnou formou, přičemž hlavní důraz je kladen na konverzaci. Celkový denní program je ostrou zkouškou opravdové konverzace - Češi jsou ubytováni v pokojích společně s Američany, sedí spolu u jídla, sportují a tráví společně čas.
OBĚD - LUNCH
VOLNÝ ČAS - FREE TIME
Volný čas je v rukou studentů. Mohou odpočívat, sportovat, hrát hry, jít se projít. Nebo navštívit  workshopy - pletení náramku, trénink amerického fotbalu, frisbee a také taneční workshop.
ODPOLEDNÍ AKTIVITY - AFTERNOON ACTIVITIES
Odpolední aktivity bývají různorodé, ale rozhodně zábavné. V rámci workshopového odpoledne si můžete vybrat video-workshop, sport, vyrábění, focení, tancování nebo speciální americké aktivity. Během sportovního odpoledne se naučíte hrát americké sporty. V případě velkého tepla se můžete těšit na waterday, odpoledné plné aktivit spojených s vodními balónky, vodním prakem nebo vodním frisbeem. Jeden den se jde na celodenní výlet do hor, abychom Američanům ukázali naši krásnou přírodu.
VEČEŘE -DINNER
VEČERNÍ PROGRAM - EVENING PROGRAM
Večerní program začíná tzv. Ice-breakery, hrami na prolomení ledů. Svou neobvyklostí vás zaujmou i anglické písně se speciální choreografií. V rámci večera tančíme i camp dance; učíme se ho v průběhu týdne. Některý z řečníků později vypráví o svém životě, vztahu s Bohem a sdílí zajímavé myšlenky o křesťanské víře. Studenti mají možnost slyšet také různé příběhy jak z úst studentů českých, tak i amerických. Tento program bývá v angličtině s českým překladem. Po večerním programu se studenti znovu rozdělí do svých anglických skupin, kde je prostor pro diskuzi.
NOČNÍ AKTIVITY - NIGHT ACTIVITIES
Noční aktivity probíhají zábavnou formou. Venkovní hry, talent show, film, kavárna nebo poslední večer i táborák.
VEČERKA -TIME OUT
Jirka Rohlena
e-mail:  jiri.rohlena15@gmail.com

Zákaz konzumace drog a alkoholu

Pravidlo „no purple“ (žádní kluci na holčičích pokojích a opačně)

Povinná účast na denním programu (výuka angličtiny, odpolední program)

ČÍSLO ÚČTU

2801577300/2010


VARIABILNÍ SYMBOL

202001


ZPRÁVA PRO PŘÍJEMCE

Jméno a příjmení

PŘEVODEM

NA

ÚČET

Storno poplatky: 50% z ceny pobytu při zrušení pobytu

či jeho části v období do 30 dnů před začátkem.

MÁŠ-LI NĚJAKÉ OTÁZKY,

ZEPTEJ SE!

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now